شرایط و قوانین استفاده از سایت

کاربران گرامی لطفاً جهت استفاده‌ی بهینه از خدمات و برنامه‌‏های ویدا، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

کلیه‌ی اصول و رویه‏‌ی ویدا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در ویدا در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. ارسال سفارشات در روزهای کاری از ساعت ۱۰ الی ۲۱ صورت می‌گیرد. برای شهرستان‌ها در تمام روزهای هفته، در روز بعد تحویل پست خواهند گردید.

در تهران برای سفارش‌های بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ تومان ارسال رایگان و برای سفارشات کمتر از ۱۰۰٫۰۰۰ تومان، ارسال از طریق الوپیک و با هماهنگی هزینه با مشتری انجام خواهد شد. در شهرستان‌ها، برای سفارش‌های بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ تومان ارسال رایگان و برای سفارش‌های کمتر از ۱۵۰٫۰۰۰ تومان از طریق شرکت تیپاکس و بصورت پس کرایه انجام خواهد شد و هزینه حمل و ارسال به عهده مشتری خواهد بود.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ویدا، در صف پردازش قرار می‌گیرند. سعی و تلاش سایت ویدا بر انجام بی‌نقص این فرآیند می‌باشد با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ویدا به پایان برسد (حتی پس از اقدام کاربر به سفارش‌‏گذاری) حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای ویدا محفوظ است. کاربر می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند و یا درخواست استرداد وجه نماید.

درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب ایشان واریز خواهد شد.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای ویدا محفوظ است. ویدادر اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت ویدا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

نمایندگی

ویدا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ویدا اطلاع دهید.

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

شرایط مرجوعی کالا

باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در ویدا شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد‌شدنی نمی‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها در شرایط زیر وجود دارد.

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان ویدا از طریق شماره تلفن ۸۸۲۰۸۸۳۵ اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا ۲ روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان ویدا اطلاع داده شود. کارشناسان ویدا ایرادهای اعلام شده توسط کاربر را بررسی و کنترل خواهند کرد و در صورت تایید نقص، کالا تعویض و یا در صورت تمایل با کالایی دیگر جایگزین خواهد شد.

اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و از روی بسته، کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان ویدا اطلاع داده شود.در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل‌ونقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ویدا عودت شود.

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان ویدا از طریق شماره تماس ۸۸۲۰۸۸۳۵ اطلاع دهید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش ویدا جدا خودداری نمایید.